Mēs

Domu biedru komanda ar daudzu gadu pieredzi santehnikas tirdzniecības, uzstādīšanas un apkalpošanas jomā, kurus vieno mērķis - paveikt savu darbu teicami.

Kas mēs esam

Mēs esam domu biedru komanda ar daudzu gadu pieredzi santehnikas tirdzniecības, uzstādīšanas un apkalpošanas jomā, kurus vieno mērķis – paveikt savu darbu teicami. Mēs palīdzēsim Jums, izvēlēties preces no ražotājiem, kuri ražo preces ar ilgtermiņa perspektīvu. Uzņemsimies atbildību par piedāvātām precēm un risinājumiem, nodrošināsim ar uzstādīšanas, garantijas un apkopes servisu.

Mūsu vīzija

Mēs esam pārliecināti, ka ikviena telpa ap Mums ir mūsu komforta un labsajūtas templis. Tādēļ vēlamies parādīt cik daudzveidīgas ir iespējas, iekārtot mūsdienīgu vannas istabu, lai rosinātu izveidot labāko telpu ap jums.

Mūsu piedāvājums

Iekrājot daudzu gadu pieredzi, izmantojot iegūtās zināšanas un vizualizējot nākotnes redzējumu, esam izveidojuši preču sortimentu, par kuru esam pārliecināti. Varam ieteikt ikvienam, kuram rūp lietošanas praktiskums, kalpošanas ilgums un patīkams dizains. Esam izveidojuši sistēmu, kurā preces tiek pasūtītas tieši no ražotāja noliktavas vai lielākās reģionālās noliktavas, izslēdzot starpniekus un iesaistot mazāk apkalpojošā personāla.