Kā iegādāties

Kā izvēlēties

 

    Preces mūsu veikalā, variet viegli izvēlēties atverot kādu no preču kategorijām, kuras atrodas sākuma lapā. Zem preču kategoriju attēliem atradīsiet sīkāku to sadalījumu pēc atšķirīgajiem parametriem, tādiem kā: forma, veids vai pielietojums. Tālāk būs preču saraksts bez variācijām (ja prece ir unikāla, tā ir tāda, kurai nav iespējama izmēru un krāsas dažādība), tomēr visbiežāk, ar vienu vai vairākām iespējamām izvēles variācijām. Visas preces, kuras ir atrodamas preču sarakstā, atrodas ražotāja vai tuvākajā reģionālajā noliktavā un tās ir iespējams nopirkt. Par cik preces, visbiežāk, tiek nosūtītas no ražotāja noliktavas, preču piegādes laiks ir atkarīgs, no preču apmaksas saņemšanas un piegādes (transportēšanas) laika, kurš reti pārsniedz 1-10 darba dienas. Pasūtot konkrētu preci Jums tiks nosūtīts info ar rēķinu un piegādes informāciju.

 

Vairumam no lielapjomu precēm (vannām, dušas stūriem u.c.) tiek piedāvāta iespēja tās nokomplektēt ar pavadošajiem piederumiem (papildus aksesuāriem, kuri nepieciešami preces uzstādīšanas vai lietošanas komfortam) Šī izvēlne parādīta zem galvenā preces attēla, kā piederumu kombinācija. Lūgums ņemt vērā, ja prece ir ar variācijām (izmēru, krāsu u.c.) tad vispirms izvēlieties nepieciešamo variāciju un tikai tad, būs iespēja pievienot grozam visu ieteikto piederumu kombināciju grozam.

 

Kā pasūtīt

 

     Vairumam preču pastāv iespēja izvēlēties vienu vai vairākas variācijas. Variācijas ir krāsa, izmērs vai komplektācija. To var redzēt izvēlnē zem preču īsā apraksta. Kad nospiežam uz lauka “izvēlēties” atveras izvēlne ar dotajai precei pieejamajiem konkrētiem parametriem. Ieliekot izvēlētos parametrus, parādīsies izvēlētās preces cena jau ar izvēlētajiem parametriem. Izvēloties konkrēto preci, pievienojam to grozam un turpinām ar nākamo preci, vai pasūtam tikai grozā jau ievietoto. Aplūkojot grozu, var redzēt izvēlēto preču sarakstu. Lūgums, to pārbaudīt, lai norādītās preces un parametri atbilst tam ko pasūtījāt. Tālāk spiežam “turpināt noformēt pirkumu” kur nākamajā solī būs jāaizpilda piegādes un maksājuma informācija un tālāk veikt pasūtījumu. Līdz ko būsiet nosūtījis pasūtījumu mums, arī uz jūsu e-pastu tiks nosūtīts pasūtījuma apstiprinājums. Līdz ko saņemsim pasūtījumu, mēs ar Jums sazināsimies, lai precizētu vēlamo preces apmaksas un piegādes veidu.

Kā saņemt

 

Preču saņemšanai ir vairākas opcijas: izvēlēties bezmaksas izņemšanu no mūsu noliktavas Barona iela 136 K1, Rīgā; izvēlēties piegādi uz jūsu norādīto adresi Rīgā ( izmaksas atkarīgas no preces veida, vannām un dušas stūriem līdz 9,50Eur); izvēlēties piegādi uz norādīto adresi Latvijas teritorijā ( piegādes izmaksas aprēķinās automātiski ievadot apdzīvotās vietas pasta indeksu, no 9,50 līdz 34,50Eur). Atsevišķos gadījumos izmaksas var būt augstākas un tikt aprēķinātas individuāli (šis attiecas uz liela svara un izmēra precēm, piemēram uz akmens masas vannām)