BUJ - Biežāk uzdotie jautājumi

Piegādes informācija

Kādi ir preču piegādes veidi?

Preces, ikdienā, tiek piegādātas ar kurjerpasta starpniecību vai veikala vannas.eu transportu. Tas nozīmē, ka pirms preču piegādes ar Jums sazināsies piegādes kurjers vai veikala transporta vadītājs, lai saskaņotu piegādes laiku. Preces ir iespējams arī izņemt pašiem bezmaksas no mūsu noliktavas: Barona iela 136 K1, Rīgā, pirms tam saskaņojot ierašanās laiku.

Cik ilgu laiku aizņem preču piegāde?

Preču piegādes laiks ir atkarīgs no preču apmaksas ātruma, preces sagatavošanas laika (1-2 darba dienas) un transportēšanas laika (1-8 darba dienas) Kopējais preču piegādes laiks ir robežās no 1-10 darba dienām. Jums arī ir iespēja ērti izsekot Sava pasūtījuma statusam tieši no veikala lapas, augšējā kreisā stūrī: Izsekot pasūtījumu

Kādi apmaksas veidi tiek akceptēti veikalā vannas.eu?

Veikalā vannas.eu tiek pieņemta apmaksa ar bankas pārskaitījumu, preces pasūtīšanas brīdī, par kuru tiek sagatavots un nosūtīts rēķins.

Vai man nepieciešams reģistrēties lai veiktu pirkumu vannas.eu?

Nav obligāti jāreģistrējas, lai veiktu pasūtījumu veikalā vannas.eu, reģistrētiem lietotājiem ir virkne priekšrocību, piemēram – nav atkārtoti jāvada dati, iepērkoties nākamreiz, būsiet informēts par jaunākajām vannas.eu akcijām, būs pieejama pirkumu vēsture u.c. noderīgas lietas.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kādi ir preču piegādes veidi?

Preces, ikdienā, tiek piegādātas ar kurjerpasta starpniecību vai veikala vannas.eu transportu. Tas nozīmē, ka pirms preču piegādes ar Jums sazināsies piegādes kurjers vai veikala transporta vadītājs, lai saskaņotu piegādes laiku. Preces ir iespējams izņemt arī pašiem no mūsu veikala: Ieriķu ielā 3, Rīgā, pirms tam saskaņojot ierašanās laiku.

Cik ilgu laiku aizņem preču piegāde?

Preču piegādes laiks ir atkarīgs no preču apmaksas ātruma, preces sagatavošanas laika (1-2 darba dienas) un transportēšanas laika (1-8 darba dienas) Kopējais preču piegādes laiks ir robežās no 1-10 darba dienām. Jums arī ir iespēja ērti izsekot Sava pasūtījuma statusam tieši no veikala lapas, augšējā labā stūrī: Izsekot pasūtījumu

Kādi apmaksas veidi tiek akceptēti veikalā vannas.eu?

Veikalā vannas.eu tiek pieņemta apmaksa ar bankas pārskaitījumu, preces pasūtīšanas brīdī, par kuru tiek sagatavots un nosūtīts rēķins.

Vai es saņemšu rēķinu par savu preču pasūtījumu?

Rēķins par preču pasūtījumu Jums tiks nosūtīts uzreiz pēc Jūsu pasūtījuma saņemšanas veikalā vannas.eu Šis rēķins, pēc tā apmaksas, kalpo kā preču iegādes dokuments un tajā tiek norādīta informācija par preču nosūtītāju, preču saņēmēju, preci, preču skaitu, preču summu un papildus izdevumiem (piem. transports) ja tādi būs.

Kādas ir preču piegādes izmaksas pasūtījumiem no veikala vannas.eu?

Preču piegādes izmaksas Rīgā lielapjoma precēm vannām, dušas stūriem ir līdz 9,50Eur. Pārējā Latvijas teritorijā, atkarībā no attāluma, piegādes izmaksas ir robežās no 9,50 – 34,50 Eur.

Vai man nepieciešams reģistrēties,lai veiktu pasūtījumu?

Nav obligāti jāreģistrējas, lai veiktu pasūtījumu veikalā vannas.eu, taču reģistrētiem lietotājiem ir virkne priekšrocību, piemēram – nav atkārtoti jāvada dati, iepērkoties nākamreiz, būsiet informēts par jaunākajām vannas.eu akcijām, būs pieejama pirkumu vēsture u.c. noderīgas lietas.

Vai es varu atgriezt veikalam iegādāto preci?

Jā, ikvienu iegādāto preci ir iespējams atgriezt veikalam 14 dienu laikā no preču iegādes brīža. Tomēr jāņe vērā, ka ir jābūt oriģinālam preces iepakojumam un prece nedrīkst būt uzstādīta un lietota. Ja prece nav noliktavas sortiments, bet pasūtāma no ražotāja, tad precei, pie atgriešanas tiek piemērota – 30% cenas samazinājums.